У неділю, 14 квітня, кандидат у Президенти Петро Порошенко прийшов на НСК “Олімпійський”, аби провести дебати разом із своїм опонентом Володимиром Зеленським. Та шоумен на дебати не прийшов. Порошенко близько години спілкувався з представниками ЗМІ, попередньо давши Зеленському 40-45 хвилин, на те, щоб прибути на зустріч.

За інформацією прес-секретаря глави держави Святослава Цеголко, на НСК “Олімпійський” прийшло 20 тисяч людей. Серед них – перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Своїми думками щодо президентської гонки вона поділилася у Фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін

***

Можна набрати більше голосів, але при цьому програти опоненту інтелектуально і емоційно.
Президенство – це лідерство і мужність. Особливо це актуально для воюючої країни.

Боятися і принижувати опонентів і їх виборців, журналістів , суспільство, жити в віртуальному світі, з роликів закликати здати аналізи і прийти на стадіон, а потім всю кампанію ховатися і виставляти замість себе речників штабу, боятися сказати бодай щось на бодай якусь тему- слабкість.

Принизлива слабкість, яка викликає розчарування і сором. Записати ролик з викликом на стадіон – й потім дивитися за опонентом в інтернеті- слабкість, не гідна того,хто претендує бути лідером країни.

Я завжди за воїнів, а не тих, хто ухиляється від бою. Чи то від армії, чи то від політичного бою з опонентом.

На стадіоні сьогодні були світлі обличчя. Й це унікальне відчуття, коли тисячі приходять послухати не концерт, не рокерів -реперів- шоу-бізнес, а саме дебати про долю країни.

Й, до речі, там були не лише прихильники Петра Порошенка, до мене підходили десятки людей, які в першому турі підтримали іншого кандидата, але сьогодні визначаються і хочуть зробити усвідомлений вибір, там навіть були прихильники Зеленського, які сказали, що прийшли подивитися.

Україна – європейська країна. З європейською традицією , що влада має звітувати і виходити до людей. Й кандидати не можуть ховатися, бо це не викликає поваги.

Й я дуже рада, що один з ключових підсумків першої п‘ятирічки Порошенка – це безумовна демократія і свобода слова. Це європейські принципи і традиції, які закладаються і приживаються. Саме за це і стояв Майдан.

Дякую всім знайомим, кого сьогодні зустріла.

Й, несподівано, сотням тих незнайомих і світлих людей , які підходили, робили селфі, тиснули руку і дякували за позицію . Сміливих,принципових, небайдужих, патріотичних, європейських,розумних – БІЛЬШЕ.

Не бійся!

Й зараз – повна мобілізація. Переконай 5 сусідів , друзів , знайомих – 21 квітня прийти на вибори і підтримати Порошенка. Заради незворотності курсу на ЄС і НАТО. Долю виборів можеш вирішити саме ти. Твій голос і твоє переконання. Вийдіть з фб, з інтернету в реальний світ і переконайте друзів підтримати Україну .

***

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст розміщених блогів. Думка авторів матеріалів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.