Лучанка Мар’яна Пархом’юк, яка  бореться із раком в Білорусі, провела на лікуванні вже 9 місяців або 273 дні.

Про це дівчина написала на своїй сторінці у інстаграмі.

“Ще рано говорити про якісь результати, але вони однозначно є! Я в ремісії і це надважливо.  Зараз у мене два тижні гормонів, люмбальна пункція і три хімії ( даунорубіцин і вінкристин). Крім цього 3 дні капали серцеві препарати, так як за такий довгий час лікування і кількість препаратів, які в мене влили, серце теж потребує підтримки завтра здаємо аналізи і контрольне ЕКГ – сподіваюсь все гуд”, – написала дівчина.

“Попереду 2 дні вихідних і з новими силами на останню хімію в блоці. Ну і що там ще залишиться: 2 блоки – 4 місяці. Сил мені!”, – йдеться в дописі.

Гроші на лікування дівчини можна перерахувати на картки «ПриватБанку»:

4149 4978 6222 9442 Пархом‘юк Мар‘яна
5168 7556 3302 5024 Хомич Володимир

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лучанка Мар’яна Пархом’юк отримала 62 хімію

View this post on Instagram

9 місяців або 273 дні – рівно стільки пройшло з початку мого лікування. Ще рано говорити про якісь результати, але вони однозначно є! Я в ремісії і це надважливо Зараз у мене два тижні гормонів, люмбальна пункція і три хімії ( даунорубіцин і вінкристин). Крім цього 3 дні капали серцеві препарати, так як за такий довгий час лікування і кількість препаратів, які в мене влили, серце теж потребує підтримки? завтра здаємо аналізи і контрольне ЕКГ – сподіваюсь все гуд?? Попереду 2 дні вихідних і з новими силами на останню хімію в блоці?? Ну і що там ще залишиться: 2 блоки – 4 місяці. Сил мені! #ракхуяк ph: @golikoff24

A post shared by Мар‘яна Пархом‘юк (@mariana.parkhomiuk) on