У Новому році черговий етап екскурсій на 12 каналі. Школярі після канікул з новими силами прийшли на телебачення, щоб дізнатися якомога більше про журналістику.

Цього разу до нас завітали учні із 21 школи. Діти побували у всіх кабінетах і ознайомилися із кожною професією, яка є на телебаченні, а саме: журналіст, редактор, режисер, оператор, візажист, директор, телеведучий.  Першокласники вперше відкривали для себе світ медійного життя. Та незважаючи на це вони не розгубилися і змогли розповісти на камеру про свої очікування від екскурсії.

Четвертокласникам під час екскурсії найбільше сподобався ефірний кабінет з великою кількістю моніторів і пультів. Звідси вони спостерігали за записом новин. Пізніше у студії малеча познаймилася із телеведучим Богданом Ковалем. Діти засипали його запитаннями про роботу і зробили багато селфі. Надихнувшись процесом телезйомки, четвертокласники теж вирішили поговорити у мікрофон на камеру.

Після насиченої подорожі по каналу, уже стомлена дітвора, отримала в подарунок імбирне печиво. На завершення мандрівки по телебаченню всі охочі змогли купити фірмові магнітики на холодильник. Зібрані гроші працівники 12 каналу переказують на благодійний фонд “Таблеточки”.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.