Учні Острожецького ліцею імені Ігоря Єремеєва влаштували в офісі 12 каналу справжній концерт – з колядками, щедрівками й танцями. 

Завітали школярі та їхні наставники 20 січня.

Діти підготували кілька номерів. Працівників каналу вони потішили оригінальними колядками, віршами, віншуваннями, а ще – народними танцями.

Усі учасники дійства були в національних костюмах.

“Так склалося, що 12 канал і Острожецький ліцей імені Ігоря Єремеєва стали такими добрими друзями, тому в ці різдвяно-новорічні свята ми вирішили привітати вас, побажати вам здоров’я, щастя, успіхів у вашій роботі”, – сказав директор ліцею Петро Сірук, який теж приїхав колядувати.

До слова, у цьому ліцеї колись навчався народний депутат України, благодійник та співзасновник ГК “Континіум” Ігор Єремеєв. За життя він усіляко допомагав школі, тож після загибелі мецената навчальний заклад перейменували на його честь. Продовжити добру справу Ігоря Єремеєва взялися колеги й друзі.

За колядки школярам висловили подяку працівники 12 Каналу та передали солодощі й подарунки від народного депутата України Степана Івахіва та колективу ГК “Континіум” в особі Олега Галущака.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Алея пам’яті та оновлений музей: в Острожецькому ліцеї імені Ігоря Єремеєва – особливий Перший дзвоник. ФОТОРЕПОРТАЖ