12 канал запустив новий проект про творчих людей – “ART вітальня”. Проект відкриває двері для митців будь-яких жанрів: співаків, музик, танцюристів, художників, письменників, поетів тощо.

Перший випуск проекту вийшов в ефір у середу, 6 березня. Гостею програми стала відома скрипалька та співачка Асія Ахат.

“Луцьк давно став місцем, куди їдуть творчі люди не лише з України, але й всього світу. Приїздять і під час фестивалів, і самі виконавці в рамках своїх турів. Телевізійний канал, який сповідує бажання виховувати людей в найкращих напрямках духовного розвитку, повинен виробляти продукт мистецтва. Саме тому 12 канал, шануючи таланти митців і шануючи  запити глядачів, презентує новий проект “ART вітальня”, – поділилася творча керівниця “ART вітальні” Марія Андрушко.

Новий проект, до речі, стартував в оновленій студії 12-го каналу. Ведучі “ART вітальні” – Богдан Коваль та Наталка Войтович.

“Раніше в нас на каналі був проект “Студійник”. Туди приходили різні музиканти, які грали тут музику, співали і показували кліпи. Паралельно ми говорилии про їх творчість , кар’єру. Тепер ми вирішили, що орієнтуватися лише на музикантів це дуже вузько і робимо нову програму – “ART вітальня”. Тепер будемо запрошувати усіх митців, які готові тут, у нашій новій студії, представляти свою роботу”, – розповів Богдан Коваль.

Тож тепер у гостях вітальні 12-го каналу чекають художників, скульпторів, декораторів, акторів, танцюристів, фотографів та інших митців. Гості можуть просто в ефірі не лише говорити про свої захоплення, але й показувати їх.

“ART вітальня” виходитиме в ефірі щотижня. Найближчим часом її героями стануть Тетяна Ціхоцька, Галина Конах та Юлія Іванова.