Превентивна робота з TruCam на волинських дорогах дає результат: кількість ДТП зменшилась. Так цьогоріч, на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» сталось 22 ДТП із постраждалими, що на 24% менше, ніж торік за аналогічний період. Від початку року винесено 7 тисяч постанов за перевищення допустимої швидкості.

Попри це, найпоширенішою причиною ДТП і досі лишається саме перевищення швидкості.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Волинянин потрапив у ДТП на Львівщині. Шестеро людей – у лікарні»

Нині на дорогах М-07, М-19 та Н-22 продовжують працювати екіпажі патрульних із приладом для вимірювання швидкості TruCam.

Про це йдеться на сторінці волинських патрульних у фейсбук.

Про наявність екіпажів із приладом свідчать відповідні дорожні знаки.
Віднедавна, з ініціативи очільника волинських патрульних Андрія Крутня, на трасі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне Служба автодоріг встановила додаткові дорожні знаки 5.70 «Фото-, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху». Зокрема, дорожні знаки встановлені в населених пунктах Фалемичі, Микуличі, Березовичі, Війниця, Затурці, Торчин.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «ДТП на Волині: “Volgswagen” влетів у танк-пам’ятник». ФОТО

За інформацією відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП на трасі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» від початку року сталось 22 ДТП із постраждалими, що на 24% менше, ніж за аналогічний період 2018-го, на трасі M-19 «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» – 20 ДТП, що на 9% менше, ніж за торік за ідповідни період, на трасі Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» – 32 ДТП, що на 3% менше, ніж минулоріч.