На луцькі дороги виїхала ще одна партія нових і сучасних автобусів. Екологічний стандарт Євро-5, кондиціонер, доступність для людей з інвалідністю, – тут присутні. Маршрутки нідерландського виробництва замінили старі «Богдани» на маршруті №9. Вулиця Теремнівська – село Рованці.

Новий автобус комфортний і теплий. Значна перевага, особливо для людей старшого віку, – немає сходинок. Також транспорт можна нахилити і в салон без проблем можна потрапити з візком. Новим маршруткам на луцьких дорогах найбільше раді пасажири. Кажуть: отримують приємні враження від поїздки.

Нині на дорогах міста уже 40 нових автобусів стандарту Євро-5.

“Для того, щоб повністю замінити транспорт такими новими маршрутками,  необхідно орієнтовно 80-90 автобусів нового типу. Тому що по пасажировмісткості новий автобус орієнтовно півтора “Богдани” заміняє”, – пояснює луцький міський голова Ігор Поліщук.

Перевізники, які відмовляються оновлювати автопарк чи не підтримують в хорошому стані наявні «Богдани» – просто не виграють конкурси, які оголошують на маршрути. Громадський транспорт має бути перш за все комфортним та безпечним!