У селі Стобихівка, що на Камінь-Каширщині живе трохи більше тисячі людей. З них майже половина – діти. На вісімдесят місць у місцевій дев’ятирічній школі претендують 240 дітей. Вони змушені навчатися в три зміни і це завдає неабияких незручностей.
Жінка додає, що в селі й крім випровадження до школи є багато роботи: господарство, прання, приготування їжі. Тому, не завжди її діти ходять вчитися. А якби була велика школа і всі ходили в одну зміну – проблем би не було, запевняє Марія. П’ятикласниця Маргарита найбільше любить іноземну мову, проте через через відсутність умов навчання немає змоги повноцінно відвідувати уроки.
Замість спортзалу для двохсот сорока учнів у школі є лише спортивна кімната із застарілим інвентарем, а замість їдальні – два столи, за якими вміщаються лише тридцять-сорок учнів. Аби розвантажити навчальний процес три класних кімнати старшокласників перенесли на другий поверх в аварійний місцевий будинок культури, що навпроти приміщення школи. Проте і це не рятує.
Перейнявся проблемою навчання сільських дітей і голова Волинської ОДА. Каже, що цього року розпочнуть будівництво нової школи.

За цей час самі батьки вже встигли назбирати 600 тисяч гривень каже директор, та додає, що Держбудекспертиза затягує процес. Очільник області зателефонував у відомство, та як з’ясувалося ще немає акту на виділену землю під нову школу.

Олександр Савченко пообіцяв посприяти у оформленні акту на землю під нову школу. Зараз там лише футбольні ворота, а за декілька років там навчатимуться кілька сотень учнів села Стобихівка.