У Камінь-Каширському районі скасували регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення в усіх видах сполучення. 

Про це йшлося під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 2 липня, – пише пресслужба РДА.

Такі рішення прийняли, враховуючи складну епідемічну ситуацію на Камінь-Каширщині та відповідні рекомендації регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Нагадаємо, що через високу захворюваність на коронавірусну інфекцію у районі попередньо вже скасували ряд послаблень. На жаль, як відзначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Оксана Мазур, ситуація й надалі погіршується.

Станом на 2 липня у районі – 186 випадків коронавірусної інфекції, серед яких – 6 летальних. Одужало 62 особи. Найбільші вогнища цієї недуги реєструється в місті, селах Раків Ліс, Брониця та Воєгоща. У населених пунктах Піщане, Підбороччя, Черче показник захворюваності спадає, однак загроза залишається. Осередки спалахів виявлені в 17 установах та організаціях. Загалом у районі інцидентність становить 88,5 (середньообласний показник – 45,7) при нормі – менше, ніж 12 людей на 100 тисяч населення.

Головний лікар КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Людмила Потягайло додала, що нині на стаціонарному лікуванні перебуває 82 особи.

Враховуючи це, члени комісії з питань ТЕБ та НС рекомендують органам місцевого самоврядування переглянути питання закриття або обмеження роботи ринків.

Окрім того, діє заборона на проведення будь-яких масових заходів, у тому числі й релігійних, за участі більше, ніж 10 осіб. Діяльність закладів харчування, відкритих (літніх) майданчиків і МАФів – також під забороною, крім роботи з доставлення їжі або роботи у форматі “з собою”.

Нагадаємо, на Волині зареєстровано 2508 випадків COVID-19. За даними ОДА, за останню добу на Волині зареєстровано 81 новий випадок захворювання на COVID-19.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому на Волині не дозволяють відкривати кінотеатри