Крім домашньої полуниці, суниць та черешень, тут продають молоко та м’ясо. Просто на вулиці, при температурі вище 20 градусів за Цельсієм. Щоправда на папері, що засвідчує якість вказане число – сьоме червня, а знімання проводили 12го. Отож, у день продажу свинину ніхто не перевіряв. Декотрі люди кажуть, що на ярмарку побоялися б купувати м’ясо. На ньому повно мух.
Інші ж навпаки запевняють, що є постійними покупцями.
Молочні продукти лише один фермер привозить у спеціальних холодильниках. Розливає в ту тару, яку приносять покупці. Решта привозять і у банках і у бідонах та навіть у пляшках з-під газованої води. Продавці доставляють замовлення, на кришках ім’ена клієнтів, які мають забрати продукт. Щоправда, яка буде його якість, коли молоком торгують на спеці, під прямим попаданням сонячних променів – питання. Крім того, керівник ярмарки запевняє: усі продути пройшли перевірку, необхідні дозволи є у кожного фермера.
Та дозволів так і не знайшли. Представники держпродспоживслужби в області кажуть, що так продавати продукти незаконно та подібна реалізація порушує усі можливі стандарти. Температура зберігання не повинна перевищувати шести градусів за цельсієм. Щодо молока, то у пластиковій тарі категорично заборонено ним торгувати Збут та зберіганнядозволений виключно в емальованій або скляній тарі.
Перед виїздом на ринок усі продукти мають перевіряти у лабораторії, в іншому випадку можуть поширюватись інфекційні хвороби, отруєння і це в кращому разі. Зараз представники держпродспоживслужби організовують перевірки виключно після скарг громадян, отож поки все, що можуть зробити – це написати лист у міську раду, аби муніципальна варта перевірила ярмарок. Будуть зафіксовані порушення – прийдуть тоді з перевіркою вони. Недобросовісним продавцям загрожує штраф від 150 гривень.