Через складні погодні умови та перемети на дорогах станом на 12:00 скасували 20 рейсів, які мали курсувати через Луцьку автостанцію № 1 або відправлятися з неї.

Про це розповів Суспільному старший диспетчер Віталій Бондарчук.

Нині водії не їдуть далі Ратного, села Проходи Любешівського та Коритниці Володимир-Волинського районів. Зі слів диспетчера, крім місцевих рейсів, не приїхали автобуси з Хмельницького та Бродів Львівської області.

“Перемети у нас спостерігаються – це Бережанка-Сьомаки-Торчин, Берестечко. Сьогодні ще додався Красів та Привітне-Певжа-Бакорин. І до нас не прибули Броди, напевне, через Демидівку”, – розповів Віталій Бондарук.

Водій автобуса “Луцьк-Брани” Віктор Котюк розповів, що не впевнений, чи робитиме зворотний рейс із Горохівського району. За його словами, у Грохові о шостій ранку вже була прогорнута дорога, а в селищі Мар’янівка та інших населених пунктах рух ускладнений.

“Якщо ніхто нічого не робив – нема перспективи їхати, бо можна стати в полі”, – зазначив водій.

Нагадаємо, подібна ситуація зі скасуванням рейсів в області була наприкінці січня. Тоді із запланованих 740 рейсів частину довелося змістити по графіку чи взагалі скасувати.