Відомий співак та композитор Святослав Вакарчук вперше заспівав для лучан із «українською Адель» з Полтавщини, переможницею шостого сезону вокального шоу «Голос країни» Віталіною Мусієнко.

Представлення нового музичного проєкту «Оранжерея» відбулося в п’ятницю, 11 червня, у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Зазначимо, що «Оранжерея» – це третій музичний проєкт Святослава Вакарчука поза межами гурту «Океан Ельзи». Крім Вакарчука, який в цьому проєкті відповідає за вокал, фортепіано і мелотрон, «Оранжерея» записана за участі трьох учасників «Океану Ельзи» та декількох запрошених музикантів.

Зі складу «океанівських» на сцені драмтеатру були Денис Глінін (кахон, барабани, перкусія), Мілош Єліч (гітара, рояль і синтезатор) та Денис Дудко (акустична гітара, бас-гітара).

Серед новеньких – запрошених музикантів – український джазовий трубач Денніс Аду і гітарист Гриша Чайка. Та найбільшою «новиною» для луцької публіки стало звучання усім знайомого хриплого голосу Вакарчука із ніжним жіночим. Разом із ним на сцені запалювала переможниця шостого сезону «Голосу країни» Віталіна Мусієнко.

Треба сказати, що лідер «океанів» називає музпроєкт «Оранжерея» – щирою інтимною музикою. І, схоже, «інтим» в стінах облмуздрамтеатру створювали не лише композиції та голоси виконавців, але й декорації, які мали б створювати атмосферу оранжереї. Ліана, якою була прикрашена сцена, замінила всім відому «фішку» співака – шарф на мікрофонній стійці.

Впродовж більшої частини концерту, допоки звучали пісні із «Оранжереї», Вакарчук сидів за фортепіано. Як тільки музиканти заграли перші акорди відомої «Я не здамся без бою», – сцена для Вакарчука ніби стала затісною. Впродовж концерту співак декілька разів спускався у глядацький зал, співав, стоячи на колінах, та, вилазивши на стільці.

«За багато років творчої діяльності бувало різне. Ми виступали на стотисячних стадіонах, а бувало, що на концерт купували всього два квитки. Але хай там як, хай скільки людей приходило на наш виступ – сто тисяч, чи двоє – ми завжди знаємо, що це наші рідні люди. Дякуємо, Луцьк, що сьогодні ви з нами», – сказав Вакарчук перед тим, як тричі заспівати на біс.