У Луцьку на залізничному вокзалі проявили неповагу до Тамари Упорової, матері загиблого на Сході Героя.

Жінці продали квиток за повну вартість, коли вона повинна була б заплатити тільки половину ціни, про це йдеться у дописі Руслана Теліпського у Facebook.

“Жінка –  мати полеглого за Україну і за нас з вами Небесного Героя Упорова Ігора Романовича – командира бойової машини – командира відділення 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. 28 червня 2014 року брав участь у бою біля села Макарове Станично-Луганського району Луганської області. Під час мінометного обстрілу боєць був поранений осколком у живіт. Помер від втрати крові у вертольоті при транспортуванні до шпиталю і так і ніколи не побачив народження своєї меншої донечки!” – написав Теліпський.

Далі волонтер опублікував пряму мову матері загиблого героя:

“В неділю, 22.09.2019 року, я збираючись у поїздку, пішла купувати білет на залізничний вокзал м. Луцьк. Я мама загиблого в АТО військовослужбовця, Упорова Тамара Пулатівна. Мій син, Упоров Ігор Романович, віддав своє життя за цілісність та суверенітет своєї Батьківщини 28.06.2014 року.

Колектив Головного офісу Всеукраїнської Громадської Організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, керівником якої є Московець Наталя Олегівна, півроку НАПОЛЕГЛИВО працювали з Департаментом Укрзалізниці над змінами та доповненнями до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та їх сімей” стт. 14 пункт 4. В якому йдеться про 50% пільгову вартість квитка на проїзд залізничним транспортом без обмежень поїздок для батьків загиблих військовослужбовців ЗСУ по “чорному” посвідченні (яке видається у військкоматі), по всій території України. Закон вступив в дію з 1.06.2019 року.

Працівники каси залізничного вокзалу м. Луцька цей закон проігнорували і відмовили мені у цій пільзі. Продали мені білет за повну вартість.

Я є членом новоствореної Волинської обласної філії Всеукраїнської Громадської Організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”. І тому я звернулась до керівника Організації – Свищ Катерини Богданівни за допомогою, так як на Гарячу лінію Укрзалізниці я не змогла додзвонитись, а керівника вокзалу на робочому місці не було.

При втручанні керівника та юристів нашої організації справедливість була встановлена. На скаргу відреагували швидко. Мені повернули різницю вартості квитка. Керівник вокзалу вибачилася за помилку касира і незручності, ще й дали місце у вагоні з резерву (так як попередньо квиток був проданий на місце біля туалету).

На той час я перебувала в лікарні і білет купувала для продовження лікування в санаторії.

Хоча мені і важко було ходити (ходжу з паличкою, і 3 дні ходила на вокзал), але я задоволена результатом. Тепер я впевнена, що і для інших батьків, які мають таке саме горе, будуть знати, що є такий Закон. І надіюсь, що таких конфліктів на Луцькому залізничному вокзалі більше не буде.

Також я впевнена, що вступивши в громадську організацію “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, я не залишилась одна зі своїми проблемами. Я знаю, що є до кого звернутись, і хто мене підтримає у важку хвилину.

Дякую Всеукраїнській Громадській Організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, що я з вами, а ви зі мною. Також я закликаю об’єднуватися і разом виборювати свої права”.

Читайте також: Звільнили маршрутника, який виганяв матір Героя з громадського транспорту