Популярна серед українців картопля для переважної більшості споживачів стала майже недоступною, адже ціна овоча стрімко зросла.

Лучанки Віра та Марія роздивляються ціни на центральному ринку, але купувати нічого не поспішають. Кажуть, – на мізерну пенсію, що отримують, особливо не розгуляєшся, пише Район.Луцьк.

І то ще добре, – кажуть жінки, що вдається сторгуватися. 11 гривень за кілограм дрібної, середня 12-13, а велика по 14 гривень. Покупець Степан, вирощує власну, але цього року докуповує, бо своя не вродила. Чоловік запевняє, – така ціна як нині, повинна була бути вже давно.

Продавчиня Галина щороку торгує картоплею, однак площі, де її вирощують постійно зменшували, бо віддавали овочі за безцінь. Цього року, – каже жінка, на продаж майже не садили і реально прогадали.

Серед розмаїття овочів, зелені та фруктів з власного городу, подружжя Олег та Любов торгують і картоплею. Три ящики на продаж і ліміт вичерпано, бо для себе не залишиться. Кажуть, – чули від людей, що цієї зими, ціна підскочить ще вище, але вже не на вітчизняну, а сусідську – білоруську, бо її, мовляв, везуть до нас уже повним ходом.

Серед не дешевих овочів, варто також виділити помідори та огірки, які вартують по 20 гривень за кілограм. В середньому за 10 гривень, можна придбати кіло моркви, цибулі та буряка. Капуста на 2 гривні дешевша. Відтак, аби зробити запаси овочів на зиму, цьогоріч доведеться трохи витратитись.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Борщ на Волині подорожчав