На Львівщині горіла історична будівля. 24-го березня у місті Хирів Старосамбірського району спалахнуло приміщення колишнього єзуїтського коледжу, де з 2016-го року функціонує готель.Надзвичайники отримали виклик близько чотирнадцятої години. Що спричинило пожежу – поки що сказати не можуть. Вогонь швидко поширився покрівлею та охопив понад три тисячі квадратних метрів площі. За словами одного з місцевих жителів, надзвичайники працювали не надто  оперативно.

 

Зі слів очевидців задимливість тривала більше години, пожежники приїхали з великим запізненням. Не було пожежної драбини. При запуску однієї з машин вода дзюрила з всіх клапанів, шлангів, з’єднювачів. Разів зо три виривало пожежний ствол. Вода дістала лише до стіни третього поверху і то лише протягом однієї хвилини!!!

 

За інформацією прес-служби ДСНС, всього у операції задіяли понад сто пожежників. На підмогу викликали колег із Львова, Дрогобича, Трускавця та Борислава, а загалом використали 28 одиниць техніки.На гасіння витратили понад 15 годин. Останні осередки стихії нейтралізували після шостої години ранку вже 25-го березня. Кажуть, що постраждалих – немає. Вогонь знищив дахи церкви та самого готельного комплексу, а також міжповерхові перекриття і третій поверх будівлі.Єзуїтський коледж збудували у 1886-му році. Ця будівля – пам’ятка архітектури місцевого значення