З 24 березня у Львівській області усі органи перевели у режим роботи у в умовах надзвичайної ситуації.

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, як надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня», – зазначив Максим Козицький.

«Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні», — написав голова Львівської ОДА.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:   18 українців лікуються від коронавірусу за кордоном

До слова, раніше через поширення коронавірусу надзвичайну ситуацію оголосили у Києві, а також Київській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській та Івано-Франківській областях, а 23 березня – у Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях.Що таке надзвичайна ситуація?

Відповідно до чинного законодавства, під надзвичайною ситуацією слід розуміти ситуацію на окремій території, за якої порушуються нормальні умови життя населення. Режим надзвичайної ситуації відрізняється від надзвичайного стану тим, що він не обмежує права і свободи людей, але встановлює певні обов’язки для громадян.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НОВИН ПРО КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ