У селі Городок Прилісненської ОТГ відкрили оновлений будинок культури. На його ремонт витратили майже півтора мільйона гривень. 

Урочисте відкриття відбулося 12 січня 2020-го, – повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту приміщення будинку культури села Городок становить 1 475 681 грн. З них близько 400 000 грн – це кошти місцевого бюджету та 1 082 122 грн – субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

«Сьогодні справжнє свято для мешканців громади. Оновлення клубу-студії відкриває можливості для розвитку культури у вашій місцевості. Вітаю вас із новорічними та різдвяними святами. Щиро сподіваюся, що у цьому оновленому приміщенні лунатимуть пісні та проходитиме маса культурно-розважальних заходів», – сказала на відкритті заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

За словами голови Прилісненської ОТГ Ігоря Терещенка, місцева школа не має актової зали, тому оновлений будинок культури стане місцем творчості для школярів. У клубі-студії уже діють фольклорний, дитячий вокальний, хореографічний та режисерський гуртки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У селі на Волині відкрили багатостраждальну школу-довгобуд. ФОТО