Ілон Маск встановив дедлайн для відправлення його космічного корабля на Марс. Про це винахідник заявив у неділю, 11 березня, на щорічному фестивалі в Техасі South by Southwest.
На думку канадського бізнесмена польоти на Марс та можлива колонізація цієї планети необхідні в випадку розгортання воєн та ядерної загрози. Саме тому “переїзд” на червону планету є життєво необхідним.

Маск окреслив й можливі варіанти управління колонією. На думку винахідника, космічні переселенці мають встановити на Марсі пряму демократію – тобто спільно голосувати щодо кожного важливого питання. Однак, навіть більшою за ядерну війну загрозою для людства він вважає штучний інтелект. На думку винахідника, необхідно створити окрему інституцію, яка слідкуватиме за безпечним використанням цієї технології.
На початку лютого Спейс Ікс, якою керує Ілон Маск, здійснила історичний запуск Фалкон Геві – найпотужнішої ракети-носія в світі. Після тривалих невдач Маск зумів відправити гіганта в космос. Два з трьох прискорювачів успішно повернулись назад на платформу, а старенька спортивна автівка Тесла, яка була у багажі Фалкон Геві, офіційно стала супутником.