Київська облдержадміністрація оприлюднила результати конкурсу проектів у сфері національно-патріотичного виховання. Із двадцяти однієї заявки обрали 15 кращих. На все про все – дають мільйон гривень. За правилами конкурсу, пріоритетними напрямками проектів мали бути: військово-патріотичне виховання, формування ціннісних орієнтирів молоді, формування громадянської свідомості та збереження історичної пам’яті.
Найбільшу суму виборов проект «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки» від громадської організації «Нова хвиля». На його реалізацію з бюджету виділено 99 тисяч гривень. Організатори хочуть створити чотири туристичних патріотичних маршрути Київщиною, довжиною у 340 кілометрів.

 

Є серед переможців і медіапроект – табір медіа-патріотів 2.0. На цьому таборі хочуть готувати міфодизайнерів, медіаекспертів та ідеологічних менеджерів. На це із бюджету піде
88 тисяч грн. Також серед переможців є організації «Молодіжний націоналістичний конгрес», Молодіжний військово-патріотичний клуб «Каскад», Молодіжна громадська організація «Сьогун» та інші.