Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб аеропорту “Бориспіль”. Їх підозрюють у зловживаннях на сорок сім мільйонів гривень.
Наразі встановлено, що Міжнародний аеропорт провів відкриті торги щодо реконструкції авіатерміналу “D”. У них взяли участь два суб’єкти господарювання. Переможець  надав тендерну пропозицію, що не відповідає умовам тендерної документації встановленої замовником. Проведення реконструкції Терміналу “D” належить до будівництва об’єктів з підвищеною небезпекою. Втім, перемогла юридична особа, у якої відсутній досвід виконання будівельних робіт такої складності. Незважаючи на це аеропорт все ж уклав договір на реконструкцію на суму понад сорок сім мільйонів гривень.
У Прокуратурі заявляють, що такі дії посадових осіб не мають на меті захист економічних інтересів державного підприємства. У зв’язку з цим правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.