Вже незабаром розпочнеться ремонт тротуарів на проспекті Молоді. 

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника міського голови Луцька Григорія Недопада разом із мешканцями будинків №5, 5а, 5б, 8, 9, 9а, 10 на проспекті Молоді.

“Встановлення ІТП і ремонт тротуарів по пр Молоді – теми сьогоднішніх зустрічей із мешканцями будинків пр Молоді, 5, 5а, 5б, 8, 9, 9а, 10. Люди схвально ставляться до встановлення в їхніх будинках індивідуальних теплових пунктів італійського виробництва, які мають ряд переваг над іншими і встановлюються повністю безкоштовно для жителів. В подальшому абонплата за їх експлуатацію і технічне обслуговування становитиме лише до 20 грн щомісяця. А плюсів у даних ІТП чимало – це і суттєва економія на опаленні, і рівномірний розподіл тепла однаково для всіх квартир, від першого і до найвищого”, – написав Недопад на своїй сторінці у фейсбі.

Також нові ІТП мають автоматичну регуляцію відповідно до погоди – зменшують рівень опалення при потеплінні й посилюють його при похолоданні. За оцінками фахівців, ІТП, які вдалося залучити для встановлення у будинках лучан за грантові кошти, є кращими в Україні й одними з кращих у Європі. Всього на безкоштовній основі у Луцьку буде встановлено 254 ІТП.

“Також обговорили ремонт тротуарної частини проспекту Молоді, який розпочнеться вже найближчим часом. Розглянули звернення і зауваження людей, зокрема і щодо самовільно відгородженої території, яку запланували розчистити і облаштувати на ній місце для проведення дозвілля”, – зауважив автор допису.