В пункті пропуску «Катеринівка» виявили дві гранати. КПП знаходиться на українсько-російському кордоні, який контролюється Сумським загоном. Вибуховий пристрій відшукав службовий собака − під час здійснення прикордонно-митного контролю автомобіля «Фольксваген» з українською реєстрацією. На ньому намагалися в’їхати на територію України двоє наших співвітчизників.

Оперативну інформацію надали співробітники СБУ. Вже на місці, в результаті поглибленого огляду транспортного засобу, знахідку виявили під лівим переднім крилом автівки. На місце прибули вибухотехніки Національної поліції, які розпакували дві гранати РГД-5 та окремо 2 запали до них.
Наразі громадяни України затримані та передані співробітникам СБУ. Виявлені предмети вилучено для проведення експертизи. Слідство триває.

Окрім того, прикордонники попереджають про провокації із боку російських спецслужб. За інформацією наших правоохоронців, ФСБ під виглядом перевірки підкидає вибухові пристрої українським громадянам під час перетину кордону.