У суботу, 4 червня, відбудеться велопробіг «Вараш – Біле озеро». Організатори запрошують працівників РАЕС та членів їхніх сімей, мешканців та гостей міста приєднатися до традиційного спортивного заходу, приуроченого відкриттю оздоровчого сезону на РОК «Біле озеро».

Рівненська АЕС, первинна профспілкова організація ВП РАЕС та Організація молоді запрошуєють усіх охочих цікаво та спортивно провести суботній день – усім разом доїхати до Білого озера.

«4 червня відбудеться традиційний велопробіг Вараш – Біле озеро. Уже декілька років поспіль ми робимо його благодійним. Раніше збирали кошти на реабілітаційний центр. Наразі будемо збирати кошти для закупівлі тепловізорів для потреб Збройних сил України», – розповів представник Організації молоді ППО РАЕС Євгеній Бураков.

Поруч із реєстрацією буде розміщена скринька для благодійних внесків. Мінімальна сума – 200 гривень.

«Хто хоче долучитися додатково, не їхати на озеро велосипедом, а зробити внесок – будь ласка, долучайтеся», – заявив Євгеній Бураков.

Реєстрація розпочнеться о 9:20 біля центрального входу на стадіон «Ізотоп». Старт – рівно о 10:00. Із собою можна приносити й бігове взуття для захисників та захисниць.

«Це взуття має бути бігове або ж трекінгове, туристичне. Єдина умова – щоб воно було чистим», – наголошує Євгеній Бураков.

В учасників обов’язково повинні бути справний велосипед і захисний шолом. Вітається й електротранспорт. Обмежень за віком немає. Здолати на велосипеді дистанцію від Вараша до Білого озера під силу кожному. Відстань до Перлини Полісся – близько 25 кілометрів.

«Ми закликаємо брати з собою патріотичну символіку, вдягати вишиванки», – кажуть на РАЕС.

На фінішерів від організаторів чекатиме традиційна запашна юшка та відпочинок на території бази.