Атомники Рівненської АЕС продовжують відвідувати заплановані навчання, проходять курси перепідготовки та підвищення кваліфікації. Днями генеральний директор РАЕС Павло Павлишин зустрівся із представниками кадрового резерву. Говорили  про лідерство та формування сучасного лідера.

У навчально-тренувальному центрі РАЕС продовжуються планові заняття. На тему лідерства із працівниками станції, які перебувають у кадровому резерві, поспілкувався генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.

«Моє завдання – надихнути наших керівників чи присутній сьогодні резерв на пошук та створення нових можливостей, мотивувати ті моменти їхнього життя, можливості майбутнього свого успіху на речі, які допоможуть розкрити себе. Розкрити як особистість, як потенційну можливість стати керівником або стати лідером. Взагалі лідер і керівник це різні речі. Можна бути керівником і не можна бути лідером, і навпаки», – зазначив Павло Павлишин.

Павло Яремович на прикладі життя відомих та успішних людей пояснив різницю між керівником та лідером. Звернув увагу на риси характеру та якості  сучасного управлінця, пояснив, як працювати над собою, щоб досягнути бажаного успіху.

«Світ іде вперед, світ розвивається. Такі базові етичні речі, як чесність, порядність етичність, залишаються весь час, і на цьому підґрунті необхідно себе розвивати», – сказав гендиректор.

Подібні зустрічі з молодими та перспективними атомниками, які в майбутньому можуть обіймати керівні посади, на станції відбуваються вже п’ять років поспіль. Щоразу бесіди доповнюються новою корисною та необхідною для особистісного розвитку інформацією.

«Як майбутній лідер  стараюся відповідати цим стандартам і вимогам. Лідер це не є ціль, це шлях до здобуття мети, яка поставлена переді мною чи колективом», – каже працівник РАЕС Вадим.

Досконале володіння фаховими знаннями, дотримання посадових вимог та сумлінне ставлення до роботи – це лише частина необхідних якостей успішного керівника. Треба вміти працювати з людьми, показувати їм приклад та вміти вести за собою, бути лідером не на папері, а в житті.

«Розвиваючись у компанії, почав більше звертати увагу на роботу в команді, на розвиток, погляди в майбутнє, вміння розставити пріоритети, поєднати це все, щоб функціонувало, як одна структура. Ці лекції формують у мені певні можливі відповіді і напрямки, в яких я сумнівався чи яких не розумів», – ділиться враженнями працівник РАЕС Сергій.

Ефективність подібних занять підтверджена на практиці, адже безаварійна робота підприємства, це в тому числі й результат  правильної роботи з колективами  керівників – лідерів.