На облаштування внутрішніх шкільних туалетів на Волині у 2019 році витратять 16,9 млн грн

Гроші надійшли з державного бюджету. Їх спрямують на будівництво внутрішніх санвузлів у 20-ти школах області, – пише прес-служба Волинської ОДА.

“Вперше прийшла субвенція із державного бюджету на облаштування внутрішніх санітарних вузлів. У нас таких шкіл є багато, але є певні вимоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів, яка визначає, де можна будувати. Зокрема, якщо це школа першого ступеня, то у тій школи повинно бути не менше 20-ти учнів”, – сказала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

Спочатку вийшла постанова, де показники щодо кількості учнів були вищими, але обласна державна адміністрація звернулася до Міністерства освіти і науки України з проханням знизити показники, бо в області є багато шкіл, де кількість учнів менше.

В залежності від того, де проводяться комунікації, вартість робіт коливається від 800 тис. грн до 1 млн 100 тис. грн.

Проектно-кошторисну документацію виготовляють органи місцевої влади. У ПКД враховують усі особливості приміщень, зокрема передбачено і доступ для людей із інвалідністю.

Напрацьовані пропозиції обласна державна адміністрація подає на розгляд бюджетної комісії. Депутати мають розглянути та на найближчому засіданні сесії обласної ради прийняти рішення, адже, щоб розпочати будівництво якнайшвидше, необхідні кошти, які «відпустять» у роботу рішенням сесії.