За три-чотири дні, коли температура повітря була близько десяти градусів морозу водойми Волині зі стоячою водою встигли вкритися доволі надійним шаром криги. І на ставки, і озера потягнулися любителі зимового лову. Так звані “пінгвіни” кажуть, що лід надійний, якщо товщина шару перевищує десяти сантиметрів.

Рятувальники закликають рибалок бути обережними. На теремнівських ставках у Луцьку фахівці водолазної пошуково-рятувальної служби провели спеціальне навчання.

У випадку небезпеки, рятувальники закликають відразу телефонувати 101. Також кожен рибалка зобов’язаний мати при собі міцну мотузку, довжиною за десять метрів, якою − в разі біди − можна було б витягнути потопаючого. Ставати на кригу, що вже дала тріщину, в жодному випадку не можна. Це стосується і тих, хто тоне і тих, хто рятує.

Загалом на Волині діють 26 пожежно-рятувальних підрозділів. З них чотири − в обласному центрі. Також обласна пошуково-рятувальна служба має два пости − в селі Світязь, Шацького району та у Луцьку. Ще один рятувальний пост створено у Ковелі.