У Луцьку проведуть конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 11, 14, 19.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому Луцької міськради, пише Конкурент.

Як зазначається в пояснювальній записці, раніше ці маршрути обслуговував перевізник ПП “АТП №1”. Однак станом на сьогоднішній день договори на перевезення пасажирів за вказаними маршрутами не укладено, тому управління транспорту та зв’язку підготувало проєкт рішення “Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 11,14,19”.

Зазначається, що участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2.

Також наголошується, що перевізник до проведення конкурсу повинен забезпечити на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів та системи відеоспостереження.

Однією з важливих умов участі в конкурсі є те, що перевізник, якого визначать переможцем, зобов’язується укласти з організатором перевезень трьохсторонній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку буде два нових маршрути: №7 та №35