На Волині істотно побільшало хворих на кір. За оперативною інформацією лабораторного центру, на сьогодні вже підтверджено понад 70 випадків. Кількість захворілих за останній тиждень збільшилась вдвічі. Найбільше інфікованих у Турійському, Луцькому, Ківерцівському районах, містах Володимирі-Волинському та Ковелі.
Спалах кору на Волині виник наприкінці минулого тижня. Зокрема, тоді госпіталізували десять дітей із Турійського району та сім – із Володимир-Волинського. Упродовж вихідних кількість людей із підозрою на кір в обох районах збільшилася – до шістнадцяти та тринадцяти осіб, відповідно.
Ознайомившись зі списками учнів школи, спеціалісти з’ясували, що з 460 дітей – 60 не мають щеплень. Причини різні, як-от: небажання вакцинуватися з релігійних переконань, відмова батьків, наявність супутніх хвороб. Лікарі наголошують, щеплення і досі залишається єдиним ефективним способом запобігання кору. Вакцинацію проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинацію — у 6 років. В даний час на Волині наявна достатня кількість вакцини.