Стало відомо, скільки працювали, і що за це заробили волиняни у лютому. Головне управління статистики у Волинській області повідомляє, що найбільше годин відпрацювали: комунальники, працівники сфери торгівлі, автослюсарі та працівники інформаційної сфери, телекомунікацій та обслуговування. Щодо заробітків, то найбільше отримують у машинобудуванні. У цій галузі середня зарплата сягнула 12 тисяч 700 гривень. За виготовлення меблів у лютому платили трохи більше 11 тисяч гривень. Водії вантажівок із зарплатнею 10 тисяч 800 гривень замикають трійку найбільш оплачуваних спеціалістів. До десяти тисяч сягали заробітки фінансистів, страховиків та чиновників. Найменше отримують поштарі, кур’єри, вуличні продавці та працівники сфери послуг близько чотирьох тисяч гривень.
Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області у лютому становила 6448 гривень. Для порівняння в Україні – 7828 гривень. За рівнем зарплати Волинь випередила Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.
3,2 тисячі волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, не отримали вчасно зарплату. В середньому, йдеться про  6187 гривень на кожного. Хоча розмір заборгованості скоротився на 17%. На перше березня вона становила майже 23 мільйони гривень.