На Волині не відступає епідемія кору. За останню добу в області зареєстровано ще п”ятнадцять випадків захворювання. Дев”ять у Ковелі, два на Любомльщині, та по одному в Камінь-Каширському, Турійському та Ковельському районах. Також зареєстровано перший випадок кору в Ратнівському районі, в селі Гута.
Серед інфікованих – семеро дітей та восьмеро дорослих. Відтак на сьогодні лише на території Любешівського району не зареєстровано жодного випадку захворювання. Загалом в області зафіксовано більше шестисот хворих на кір. З метою стабілізації ситуації медики продовжують здійснювати профілактичні та протиепідемічні заходи.
В Міністерстві охорони здоров”я наголошують, що нині, єдиним захистом проти кору є щеплення. Та закликають, якщо дитині виповнився рік, шість років, або вона пропустила свою дозу вакцини – потрібно робити щеплення. В даний час, кажуть медики, на Волині наявна достатня кількість вакцини бельгійського виробництва, яка дозволена до використання в країнах Європейського союзу і її якість підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ в Україні за тиждень з сьомого по тринадцяте травня на кір захворіли тисяча чотириста сім людей: 651 дорослий і 756 дітей.