На Волині за останній тиждень на кір захворіло троє людей, із них двоє дітей. Загалом в області з початку року зареєстровано 27 випадків цієї хвороби. Найбільше – у Турійському районі. Також фіксувалися випадки у Ковельському, Луцькому, Любомльському, Ківерцівському, Горохівському, Маневицькому районах та місті Ковелі.
Як повідомляє прес-служба Волинського обласного лабораторного центру МОЗ, на сьогодні лікарі-епідеміологи продовжують проведення профілактичних та протиепідемічних заходів у сімейному вогнищі ромів у Турійському районі, де на кір захворіло 10 дітей та в дитячому садочку містечка Берестечка.
Лікарі вчергове закликають щеплюватися від небезпечної хвороби. Із тих, хто захворів, більше половини не були вакциновані.
Щодо грипу та ГРВІ, то Волинь загалом не перетнула епідемічний поріг. Хоча в деяких районах цю межу вже давно подолали. Це – Володимир-Волинський, Любомльський, Старовижівський і Шацький райони.
Інтенсивність епідпроцесу продовжує зростати. За останній тиждень в області захворіло понад 8 тисяч 800 осіб, що на 700 людей більше, ніж позаминулого тижня.