На Волині спостерігачі виявили нестачу виборчих скриньок на декількох дільницях.

Про це інформує прес-служба мережі Громадянської мережі ОПОРА.

Найскладніша ситуація склалася на дільниці №070939 села Вербичне у Турійському районі (округ №20). Тут є лише одна велика та одна маленька скринька для голосування. Також вже після початку голосування виявили помилку: на ранковому засіданні до великої скриньки кинули контрольний лист без штампу ДВК. Відтак, комісія звернулася до відповідної ОВК за роз’ясненнями, як діяти у такій ситуації.

Відповідно до частини 10 статті 75 Закону України «Про вибори Президента України», під час ранкового засідання, зокрема, контрольний лист, який вкидають у скриньку має бути підписаним та скріпленим печаткою комісії.

Також на дільниці №070724 у селі Череваха Маневицького району (округ №23) наявна лише одна мала скринька. У комісії пояснили, що за актом передачі отримали тільки одну скриньку у сільраді, оскільки друга була пошкоджена.

На дільниці №070916 у селі Дожва Турійського району (округ №20) також наявна лише одна мала скринька. До другої скриньки не вистачає запчастин. Окрім того, комісії повідомили, що на дому голосуватиме лише 10 виборців.

Не вистачає також скриньок на дільниці №070091 у селі Новостав Горохівського району (округ №20). Тут наявні лише 1 велика та 1 мала виборчі скриньки.