Одинадцять нелегальних пунктів обміну валют виявили у Києві, Закарпатській, Харківській, Львівській та Рівненській областях. Загалом працівники Національного банку України перевірили 13 регіонів, серед них і Волинь. Тут порушень не виявили.
Банківський регулятор за результатами перевірок надіслав листи на адресу керівників відповідних фінансових установ з вимогами надати пояснення та усунути виявлені недоліки. Інформацію про нелегальні обмінні пункти надіслали до правоохоронних органів. В НБУ кажуть, що найкраще на такі повідомлення реагують підрозділи захисту економіки Національної поліції в Києві, Львівській та Закарпатській областях. Інформація щодо ліцензій та адрес офіційних пунктів обміну валют розміщена на сайті держрегулятора.
Загалом у першому кварталі Національний банк України провів 264 перевірки структурних підрозділів небанківських фінансових установ щодо дотримання ними порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій. Торік перевірив більше тисячі таких структур.