Мешканці сіл Карпилівка та Башлики на годину перекрили трасу поблизу Цумманського перехрестя, що в Ківерцівському районі. Згодом – приїхали до Волинської облдержадміністрації, аби тут вчергове перепитати у влади, коли вона відремонтує дорогу, що об’єднує їх населені пункти з цивілізованим світом.
Люди скаржаться, що дороги зруйнували лісозаготівлі. Останній раз напрямок посипали будівельним відсівом у далекому 1988 році. З того часу – нічого не робилося.
Дорога, яку вимагають ремонтувати, має двох господарів: ділянка від Цумманського перехрестя до Карпілівки – обласного значення. Далі – до Башликів – районного. В департаменті інфраструктури облдержадміністрації кажуть, що це ще не найгірший напрямок на Волині з понад чотирьох тисяч кілометрів усіх доріг. Та запевнили, що гроші на поточний ремонт цих доріг є.
Наступна сесія обласної ради – четвертого квітня. Саме тоді варто мітингувальникам ще раз приїхати і нагадати депутатам про свою проблему. До цього часу працівники департаменту інфраструктури обіцяють виїхати на місце і розрахувати приблизну вартість робіт.