У Ковелі перевізник відмовився звільнити водія, який хамить пасажирам, оскільки йому важко знайти заміну.

Про це стало відомо під час зустрічі підприємців-перевізників Ковеля з представниками міської влади, – пише КовельPost.

На зустрічі представник громадської організації «Побратими України» Вадим Жучко звернувся до перевізників з проханням звільнити водія міської маршрутки, який хамить пасажирам. Зокрема, нещодавно образив учасника АТО. До слова, скарги на поведінку та зневажливе ставлення цбого водія до пасажирів перевізник отримував неодноразово. І щоразу намагався “перевиховати” нечемного працівника.

У відповідь на прохання звільнити його з роботи, директор ПП “Ковельтрансавто” Леонід Дмитрук повідомив, що й так є великі проблеми з кадрами. Кваліфіковані водії не хочуть працювати на міських маршрутах, а шукають більш прибуткову роботу. У цьому його підтримали й інші перевізники, у яких також бракує працівників. Крім того, він є хорошим водієм, а от з особистими якостями — проблема.

Перевізник пообіцяв вкотре провести виховну роботу з нечемним водієм, щоб поки не звільняти його з роботи, бо замінити наразі немає ким. Якщо пасажири й далі скаржитимуться на поведінку водія, тоді й розглянуть питання щодо його звільнення. А поки обмежаться попередженням.