На Волині хочуть завершити опалювальний сезон передчасно. Традиційно опалювальний сезон в Україні триває з 15 жовтня по 15 квітня, але його тривалість можна коригувати відповідно до змін у кліматі.

Так, на Волині планують закінчити опалювальний сезон 2018-2019 років за умови, якщо середньодобова температура упродовж трьох днів не опускається нижче, ніж +8 °C.  Про це йдеться в розпорядженні голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, – пише прес-служба Волинської ОДА.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку призупиняють опалювальний сезон

Нагадаємо, що рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймають виконавчі органи відповідних сільських, селищних та міських рад або місцеві державні адміністрації, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Окрім того, відповідно до розпорядження голови ОДА, підприємства комунальної теплоенергетики зобов’язані в установленому порядку забезпечити оплату за спожиті енергоносії (природний газ, електроенергію) до початку опалювального сезону 2019 – 2020 років.