Тридцять три тисячі гектарів “нічиїх” земель. Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА поскаржився, що лише вісім районів області провели інвентаризацію наділів сільськогосподарського призначення. Тобто, вказали, як і ким використовуються землі у їх підпорядкуванні. Решта районів – або ж не подали дані, або ж не внесли туди інформацію про окремі проблемні земельні ділянки.
До цього моменту провели вже близько двадцяти інспекцій. Особливо проблемні ситуації у Володимир-Волинському районі. Одна з ситуацій, яку навів у приклад голова департаменту, – в Устилузькій міській раді. Тут майже 24 гектари землі самовільно захопили невідомі особи, стверджує чиновник. Проте, голова Устилузької міськради каже, що ситуація насправді – не відповідає дійсності. Ця ділянка знаходиться за межами населеного пункту.
Тим не менше, голова Волинської ОДА результатами вкрай незадоволений. Оскільки розпорядження про інвентаризацію він підписав ще 17 квітня, і на цей момент очікував чітких результатів. Часу на завершення інвентаризації небагато – до першого липня. Чиновники пообіцяли до цього моменту мати дані про всі райони області.