25 березня в Україні відзначають День служби безпеки України. З нагоди свята, голова облдержадміністрації Олександр Савченко відзначив кращих працівників Служби безпеки України в області.

Про це йдеться на сторінці Олександра Савченка у Фейсбуці.

“Хочу, аби ви завжди поверталися в сім`ї живими та здоровими. Ваші рідні повинні бути впевнені у тому, що виходячи на службу чи виконуючи спеціальні завдання у вас вистачить професіоналізму повернутися до дому живим. Героїзм не в тому, щоб загинути. Героїзм у тому, щоб вижити та знищити ворога. Бажаю, аби у вас завжди були підстави гордитися тим, що ви вибрали нелегкий життєвий шлях. Я жодного разу не чув на Волині нарікань на вашу спецслужбу. Це свідчить про те, що ви на правильному шляху”, – зазначив Олександр Ілліч.

Окрім слів подяки та привітань, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області відзначив кращих працівників регіонального управління.

Тож, за зразкове виконання службових обов’язків, відданість військовій присязі, особистий внесок у забезпечення національної безпеки, високий професіоналізм та з нагоди Дня Служби безпеки України нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації чотирьох військовослужбовців управління Служби безпеки України в області.

 

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, толпа и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, костюм и в помещении