На Волині за два дні лісівники виявили два факти самовільних рубок. Обидва – у Цуманському лісовому господарстві.

В першому випадку спиляні дуби виявили у Мощаницькому лісництві. Зловмисника знайшли по слідам шин його позашляховика. Працівникам групи оперативного реагування вдалося встановити, що дубовий пиловник розвантажили в одній із приватних осель Цуманя. Власник обійстя уже встиг заховати деревину у хліві. Про факт крадіжки повідомили поліцію. Правоохоронці спільно з лісовою охороною провели огляд території, деревину вилучено. Завдані державі збитки становлять понад 35 тисяч гривень.

У другому випадку зловмисника теж виявили по слідам шин. Цього разу вони привели лісівників у село Грем’яче Ківерцівського району. Спиляні дуби були заховані у самосівах, що на території сільської ради. Збитки, завдані держлісфонду, оцінили у понад 30 тисяч гривень.

Щодо обох фактів тривають слідчі дії. Торік у грудні лісопорушники, утікаючи від лісової охорони, залишили позашляховик на польських номерах, який застряг у багнюці. Автомобіль досі перебуває на штраф майданчику Ківерцівського райвідділу поліції. Особу власника автомобіля ще встановлюють. Сам він поки не виявив бажання повернути машину.