У лютому на Волині затримано 78 порушників правил рибальства. Працівники обласного рибоохоронного патруля спільно із громадськими інспекторами, працівниками поліції та екологічної інспекції викрили 83 порушення. З них дев’ять – грубих, тобто таких, де використовуються заборонені знаряддя лову. Також сім разів намагалися незаконного збути рибу, у п’ятьох продавців рибальського спорядження виявили сітки-плутанки, що не дозволені у відкритому продажі, бо окрім підприємців, які розводять рибу, їх можуть купити і браконьєри. Ловили і самих порушників правил любительського рибальства.

Правоохоронці склали п’ять безгосподарських актів, вилучили 29 заборонених знарядь лову, – з них – 17 сіток та 85 кілограмів риби. Загальна сума штрафів становить 2346 гривень.

Також працівники управління Держрибагентства у Волинській області скерували до судів 21 справу для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством. Загалом було проведено 34 рибоохоронних рейди.