На Волині голова облдержадміністрації Олександр Савченко зустрівся з віце-прем`єр-міністром України Павлом Розенком.

Про це Олександр Савченко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

У Волинській області сьогодні, 12 квітня 2019 року, з робочим візитом перебуває віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. У ході візиту Павло Розенко провів нараду з керівництвом області з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України Петра Порошенка та Уряду щодо монетизації субсидій, індексації пенсій та виплат багатодітним сім’ям.

На нараді були присутні голова облдержадміністрації Олександр Савченко, його заступниця Світлана Мишковець, начальник управління охорони здоров`я ОДА Ігор Ващенюк, директорка департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод та начальниця служби у справах дітей обласної адміністрації Алла Онищук.

Зокрема, на нараді обговорили питання виплати монетизованих субсидій, яка розпочалася 1 березня цього року. Павло Розенко зазначив, що вона продовжиться у квітні і травні.

“Ми маємо інформувати громадян про монетизацію субсидій і виплату відповідних коштів вчасно і в повному обсязі, адже виплата «живих коштів» продовжиться у квітні і травні місяці. Завдання на місцях – забезпечити своєчасність долучення громадян до соціальних ініціатив Президента та Уряду”, – зазначив Павло Розенко.

Він нагадав, що в цілому по Україні монетизовані субсидії через Пенсійний фонд та Ощадбанк отримують близько 3,5 млн родин. Щомісячна сума нарахування субсидій складає 5,7 млрд грн.

Також Павло Розенко планує сьогодні ознайомитися із ходом реалізації реформи системи охорони здоров’я, зокрема розвитку первинної медичної допомоги та сільської медицини.

На данном изображении может находиться: 3 человека

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении