21 листопада відбулася презентація першої книги «Моє село – очима дітей у віршах і малюнках», яка вийшла за підтримки компанії «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ»

Автором ідеї створення цієї книги стала Ірина Дудка, керувала проектом Дем’яненко Світлана, дизайн та верстку зробила Питель Інна.

«Моє село – очима дітей у віршах і малюнках» – це книга-альбом, що містить найцікавіші літературні та художні твори маленьких мешканців сіл Волинської та Рівненської областей, територій, де проводить свою діяльність група сільськогосподарських підприємств ТМ «Вілія».

«Це спроба перевести увагу юних мешканців сіл з яскравого віртуального світу сучасних гаджетів на неперевершені краєвиди рідного села, розкрити їхні творчі здібності, а пересічного читача – зацікавити перевагами сільської місцевості» – розповіла авторка ідеї Ірина Дудка.

До Дня української писемності та мови був оголошений конкурс серед школярів, які проживають на територіях, де ГК ТМ «Вілія» орендує землі, за умовами якого потрібно було написати вірш або намалювати малюнок. Конкурс тривав з 1 червня по 30 вересня 2019 року. Участь у конкурсі прийняло майже 200 діток. 9 листопада оголосили переможців і з їхніми роботами надрукували книгу у 300 примірниках. До книги увійшли 31 вірш та 32 малюнки.

На презентацію запросили усіх дітей, твори яких є у книзі. На юних поетів та художників чекали цінні подарунки, солодкий стіл та екскурсія замком Любарта. Позитивні емоції та гордість переповнювала кожного з них.

Представники компанії «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» подякували усім, хто відгукнувся взяти участь у конкурсі.

Окрему подяку висловили Жанні Гадяк та друкарні “Волиньполіграф” за гарний дизайн, якісний друк і «гарячі» терміни, в які вони чітко вклалися.

«ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» ще раз вітає переможців та дякує усім, усім хто був причетним до створення книги “Моє село – очима дітей у віршах та малюнках”!