На Волині судитимуть господаря бульдога, який рік тому в Нововолинську відкусив палець 39-річній жінці.

Інцидент стався  9 жовтня 2018 року  в районі Шахтарського мікрорайону, – пише БУГ.

Собака, яку вигулював власник, відкусила палець жінці. Палець тримався на верхній частині шкіри і трішки м’язової частки, лікарі надали допомогу та пришили його.

Повноцінно палець не працює. Жінка проходить лікування до цих пір.

Після події на господаря пса був складений протокол за статтею 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вигулювання собак без повідків і намордників) та згодом внесені відомості до ЄРДР за статею 128 КК України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).

На 25  вересня справа призначена до розгляду в Нововолинському міському суді. Згідно судово-медичної експертизи, жінці діями бульдога спричинили середньої тяжкості ушкодження.

Встановлений діагноз – неповна травматична ампутація пальця правої кисті, відкритий відламковий перелом першої п’ясної кістки, обширна вкушена рана пальця з пошкодженням тенора та сухожилків.

Чоловік потерпілої розповів, що на лікування власник бульдога у перші три дні витратив близько 4  тисяч гривень. Ще близько 3  вони оплатили самостійно. Більше двох місяців жінка ходила в гіпсі зі шпицею. Потім – місяці реабілітації.

“Лікарі кажуть, що втрачені сухожилля не має сенсу пробувати з’єднати, бо потрібно підпилювати кістку, щоб палець розгинався. Зі слів лікаря – маємо чекати, щоб все прижилося. Дружина ходить постійно на процедури. Пожиттєво призначені ліки для кровообігу. Домашні справи, догляд за 2-річною та 11-річним дітьми лягли на мої плечі”, – розповів чоловік потерпілої.