Тюльпанове поле, яке розташоване на 36-ому кілометрі траси Луцьк-Ковель біля села Свидники Ковельського району, відкрили для відвідувачів на 3 дні.

Уже сьогодні, 11 травня, у «Волинській Голландії» – сотні відвідувачів, – пише ІА ВолиньPost

Попри те, що гостей на тюльпановому полі чимало, власник фермерського господарства «ЛіліЛайн», яке виростило тюльпани, Олександр Подзідзей каже, що цьогоріч прогнозують значно менше відвідувачів, ніж у попередні роки. Так, для прикладу, минулого року за весь час фестивалю тут було понад 5 тисяч відвідувачів.

Директорка з виробництва «ЛіліЛайну» Тетяна Пашковська зазначила, що фермерське господарство цьогоріч придбало нові сорти тюльпанів, які сподівалися із радістю показати великій кількості гостей. Утім карантин вніс корективи, тож деякі із них уже й перецвіли.

«Закупили нову колекцію, 25 нових сортів тюльпанів. Наприклад, сорт «Айс-крім» – це дороги популярний сорт елітних тюльпанів в Нідерландах. Коли розцвітає, то квітка нагадує ріжок із морозивом, тому така назва. Загалом ми вирощуємо майже 400 сортів тюльпанів», – розповіла Тетяна Пашковська.

Олександр Подзідзей зазначив, що відвідувачі тюльпанового поля можуть побачити нині приблизно 8 0% усіх тюльпанів, які тут цьогоріч цвіли. Інші ж встигли перецвісти до послаблення карантинних заходів.

Поруч з тюльпановим полем відвідувачів пригощають кавою, солодощами та іншою їжею. Також продають квіти, мед, навіть текстильні вироби.

Зауважимо, що тюльпанове поле буде відкрите для відвідувачів також завтра, 12 травня, та у середу, 13 травня, з 10 до 18 години.