На Волині планують запровадити електронний квиток та мобільний додаток для проїзду у міжміському транспорті.

Про це розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко, повідомляє Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

«Ми працюємо над питанням цифрової трансформації транспортних послуг з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством інфраструктури. Розробляється програма в цьому напрямку. Ця програма напрацьовується не тільки у нашій області, а й на загальнодержавному рівні. Як тільки вона буде розроблена ми будемо бачити кількість необхідних коштів, будемо бачити інвестиційні кошти, скільки держава зможе залучити, скільки обласний та місцеві бюджети. До нас вже приїжджали інвестори й інші компанії, пропонували своє програмне забезпечення, проводили презентації. З цим ознайомилися і керівники адміністрацій, і керівники територіальних громад, тому зараз вивчаємо це питання», – розповів Мовенко.

За словами посадовця, для таких послуг розглядають варіанти запровадження електронного квитка та мобільного додатку. Також будуть і певні вимоги до перевізників: щоб транспорт був обладнаний системами GPS-трекінгу і контролю.

Утім, терміни завершення цієї програми поки що невідомі.

Нагадаємо, у Нововолинську мають намір впровадити електронні квитки для пасажирів громадського транспорту.

У Луцьку е-квиток на міський транспорт введений у грудні 2019 року.