У Рожищі люди засипають кладовище відходами.

Про це йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

«Рук не вистачає. Ледве встигаємо збирати й вантажити сміття. Вже кілька днів вивозимо повнісінькі 2-3 вантажівки. Ці тижні найважчі, а ще важче буде останні три дні перед Пасхою. Навіть присісти немає коли. Здається, тільки забрали купу, не встигли відвернутися, а на тому місці виросла нова – ще більша”, – розповідає керівник КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» Юрій Міщук.

Рожищан просять нести сміття у спеціально відведені для цього місця, бо зараз не всі роблять.

“Є такі, що прибрали біля могилки свого родича, а сміття викинули на сусідню могилу. Або ж зносять попід загорожу, дарма, що там стоять таблички з проханням не викидати сміття.  Тоді наші працівники змушені вручну збирати ці купки з території кладовища та виносити туди, де може заїхати машина», – додав Юрій Міщук.

Він пояснює, що на кладовищі не ставлять великі сміттєбаки, бо люди кидають величезні бетонні брили в ті ящики, а коли машина бере ящик, то він просто ламається.

«Ми визначили кілька місць для збору сміття з кладовища. Мало б бути так: люди все на одну купу скинули – комунальники приїхали забрали. Але ж не попід огорожу висипати! Як сто людей кучі насиплють, то нам цілий день треба ходити це все збирати. А є й інша, не менш важлива, робота в місті» – зауважує Юрій Міщук.