У Ковелі виникла дилема між активістами і чиновниками.

Ковельчанка розповіла депутатам про брехню чиновників, а у відповідь міський голова звів на неї наклеп, пише Район.Ковель.

Під час сесії Ковельської міської ради один з депутатів надав слово для виступу пенсіонерці Любові Волковій, яка почала апелювати до заступника міського голови з комунальних питань Андрія Товстиги, мовляв на колективне звернення мешканці з мерії надіслали брехню, що у 2019 році вже проведено поточний ремонт ділянки дороги на вулиці Відродження – від вулиці Черняховського до житлового будинку № 4.

“На превеликий жаль, в цьому році ніхто пальцем ще не стукнув, навіть грейдерування. Свідків у мене повно. Я вам принесу мінімум 126 підписів, що дорога на вулиці Черняховського не була грейдерована, а про поточний ремонт і кури не шепчуть. Вулиця Відродження один-єдиний раз була грейдерована і жменю щебеню висипали. Оце називається поточний ремонт!?” – повідомила Любов Волкова.

Жінка тицьнула в сторону чиновників їх письмову відповідь і запитала: «Чому зупинки не встановлені, як обіцяла влада, біля греко-католицької церкви та пожежної частини?»

“Дорога страшнюча! Водії маршрутки № 4 роблять 11 рейсів. Пилюкою травляться люди. Їхати не можливо. Яма на ямі. Грейдерування того вистачило на тиждень максимум. Більше ніякого поточного ремонту ніхто не робив. Богу дякувати, хоч поставили, нарешті, електроопори, але від ФОКу до «Сільмашу» жоден ліхтар не горить. Узбіччя на вулиці Черняховського обіцяли ще в 2016 році зробити, а тротуар – в 2017 році. Але досі ніхто не збирається робити. Чи ви хазяї своїм словам? Чи просто слова на вітер кидаєте? Чому така ненависть до простих мешканців з периферії?! Чому нами ігноруєте? У нас чесні, добросовісні люди, трудяги”, – соромила ковельчанка.

“Пані Волкова, ви представляєте по вулиці Левицького який будинок? Де ваші батьки, чи хто там жив?” – спитався міський голова Олег Кіндер.

Любов Волкова пояснила, що вона проживає на вулиці 40 років Перемоги у квартирі, а на Черняховського колись жили її батьки, але цей будинок їй не належить.

“Ну ви постійно представляєте вулицю Черняховського. Я під’їжджав до будинку, ну по-моєму той, що ви розказуєте. Там жах. Просто жах. Як людина, яка не може навести порядок в себе в будинку, і будете розказувати, як треба господарювати в місті”, – дуже голосно «наїхав» на пенсіонерку-активістку мер міста.

“Це не мій будинок. Я там не прописана. Там сестра-інвалід живе. І там немає ніякого жаху. Просто комедія з вами…”, – обурювалася Любов Волкова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Ковелі вивісили обшарпаний прапор України