Нові обмеження через посилений карантин в Україні викликали низку нерозумінь та обурень. Зокрема, серед водіїв, адже вони стосуються і приватного транспорту.

В країні ввели обмеження на пересування на вулиці: двоє людей максимум. Винятки: супровід дітей та службова необхідність. У багатьох областях це правило спроектували і на приватний транспорт, дозволяють перебувати в салоні тільки двом людям.

На Волині ж за пересування у легковому транспорті більше двох карати не будуть. Про це  розповіла речниця Управління Патрульної поліції Волині Ольга Бузулук:

“Власний легковий автомобіль – не є громадським місцем, тому перебувати там може стільки людей, скільки дозволяють технічні характеристики транспорту. Ми не обмежуємо пересування в машинах тільки до двох дорослих”

Тож обмеження на кількість людей, які їдуть в приватному автомобілі не встановлені.

Але продовжують діяти заборони на:

  • В’їзд у міста чи села, які визначені осередком COVID-19.
  • Користування автомобілем на відстань більше 2 км від дому особам, які потребують самоізоляції (які мали контакт з хворим чи підозру на COVID-19, людям старшим 60 років).
  • Купівлю вживаних автомобілів (їх неможливо належним чином зареєструвати, хоча оформити договір купівлі-продажу можна).