Протягом 2021 року на Волині мають відкрити так звані фронт-офіси для поліції та запустити програму, яка стежитиме за діями поліцейських у відділках, яка називається Custody Records.

Про це в програмі «Актуально» на 12 каналі розповів Юрій Крошко, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області.

«Фронт-офіс – це місце зустрічі людей, створене для того, аби надавати більш якісний сервіс. Люди звикли, що прийшли в поліцію, там є якесь загратоване віконечко або закуток, огороджений барною стійкою. Фронт-офіс – це буде рецепція. Це коли прийшла людина, а її зустрічає фаховий і привітний працівник поліції, який, якщо не може відповісти на всі питання, то точно знає, де знайти іншого працівника, який надасть усі відповіді», – каже головний поліцейський області.

В таких фронт-офісах будуть обладнанні приміщення для написання заяв та пояснень, місце, щоб поговорити. Такі офіси уже діють у Києві. Там навіть є спеціальні «бокси», де людина може вибрати потрібну їм послугу поліції на екрані. Найчастіше – це сплата штрафу.

Такі офіси планують встановити у Камінь-Каширському, Луцькому, Ковельському та Володимир-Волинському районах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У поліції Волині стане на 40 керівних посад менше

«Custody Records – це програма відеонагляду у поліцейських підрозділах, яка створена для того, аби проконтролювати весь процес перебування людини в поліції, поведінку як поліцейського, так і відвідувача. Бо ми часто чуємо і звертаємо увагу на те, що десь поліцейські себе неправильно вели, а інколи навіть скоюють злочини у відділках поліції. Маємо негативні приклади у минулому році», – каже Юрій Крошко.