Іноземна компанія «Кроноспан» розширює виробництво і побудує новий завод у Нововолинську.

На це Європейський Банк Реконструкції та Розвитку виділить кредит на суму 116 мільйонів євро, – написав голова Волинської ОДА Олександр Савченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Кошти будуть інвестовані в нові виробничі потужності, що відповідають стандартам і нормам ЄС. Спеціалізоване енергоефективне обладнання, включаючи котел на біомасі потужністю 45 МВт, новий трансформатор і новий електрофільтр, забезпечать альтернативне рішення для електропостачання і дозволить скоротити втрати енергії і викиди пилу”, – повідомляє прес-служба ЄБРР.

Очікується, що нове виробництво продукції з високою доданою вартістю сприятиме заміщенню імпорту орієнтовано-стружкових плит та збільшенню експорту з України на загальний ринок ЄС і в інші країни.

Нагадаємо, ще в травні минулого року керівництво Волинської обласної державної адміністрації в особі Олександра Савченка та товариство з обмеженою відповідальністю «Кроноспан UA» в особі генерального директора підприємства Наталії Покінської підписали Меморандум про співробітництво.

Довідково:

ТОВ “Кроноспан УА”, дочірня компанія Kronospan Holdings PLC (Кіпр) – один з найбільших в країні виробників ламінованих і шліфованих ДСП та інші види продукції групи Kronospan.

У січні-вересні 2018 року виручка компанії становила 2,15 млрд гривень, чистий прибуток – 314,5 млн гривень.

Kronospan створений в Австрії в 1897 році. В даний час є провідним європейським виробником листових матеріалів на основі деревини, працює в 21 країні. Загальний обсяг продажів перевищує 2,7 млрд євро в рік.